ZDIEĽAŤ

Máte pocit, ako by to bolo včera, čo ste sa chladili počas horúceho leta v príjemnej morskej vode? Nebojte sa, zachvíľu príde druhý pocit. A to, že Vianoce sú tu už zajtra. Čas letí rýchlejšie ako jedna z tých dvoch slovenských funkčných stíhačiek. Vianoce chce každý stráviť v kruhu svojich blízkych a potom je tu Silvester. Už viete, čo kde budete oslavovať príchod nového roku? Čo by ste povedali na Vysoké Tatry. Ďaleko od preplnených miest, ďaleko od všetkých povinností a zároveň blízko k poriadnej zábave a party. Kde môžete osláviť Silvester v Tatrách?

 

Výnimočné miesto, výnimočná oslava

1670 je pre Sliezsky dom výnimočné číslo. Nie, nie je to rok založenia. Je to počet nadmorských metrov, ktoré robia z tohto miesta najvyššie postavený hotel na Slovensku. Takže Sliezsky dom je skutočný horský hotel, ktorý sa na nič nemusí hrať. A ako bude vyzerať Silvester v Tatrách, keď prídete sem? Výnimočne. Ale s takouto odpoveďou sa len ťažko uspokojíte, takže: čaká na vás trojdňový pobyt. A je na vás, či sem prídete 30. decembra alebo o deň neskôr. Vyberte si termín tak, ako to vyhovuje vám.

Hudba, tanec, zábava a jedlo

Otravuje vás na ohňostrojoch to, že sú hlučné? Tu si prídete na svoje. Keďže Sliezsky dom je v národnom parku, ohňostroje tu neprichádzajú do úvahy. No z tejto úctyhodnej výšky si môžete vychutnať krásne vizuálne predstavenie podtatranských ohňostrojov bez toho, aby ste si museli zapchávať uši. Okrem toho vám do tanca zahrá živá ľudová hudba a DJ, pritom si tiež nebudete musieť zapchávať uši. Samostnanou kategóriou je skvelé jedlo, ale tie chute sa slovami opísať nedajú. Príďte a ochutnajte.

Wellness a príroda

Nedovoľte, aby vám na Nový rok šumelo v hlave niečo iné ako voda vo wellnesse. Navyše ako na nový rok, tak po celý rok. A kto by nechcel relaxovať v saune, jacuzzi či na masážnom stole ďalších 365 dní? Okrem toho na vás čaká majestátna príroda a pozorovanie kamzíkov. To môžete robiť aj v noci, nasaďte si nočné videnie a vychutnajte si nezabudnuteľný zážitok. Láka vás Silvester v Tatrách? Navštívte Sliezskydom.sk a vyberte si nezabudnuteľný štart do roku 2016.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ