ZDIEĽAŤ

INZERCIA | Cyklistická sezóna sa začína a čo chvíľa bude v plnom prúde. Takže je správny čas sa rozhodnúť prevetrať aj kolesá vašich bicyklov. Je to jeden zo športov, ktoré sa na našom území tešia veľkej obľube práve vďaka známym športovcom, ktorí nás preslávili v celom svete. Peter Sagan a bratia Velitsovci.

Prospeje aj vášmu zdraviu a psychike

Bicyklovanie je dnes trendom číslo jedna, stáva sa súčasťou života mnohých ľudí, ktorí na ňom jazdia do práce, obľúbenej reštaurácie alebo obchodu. Verný spoločník, ktorý nám pomáha zostať fit s minimálnym úsilím. Určite sa vám poďakuje aj vaše srdce, pretože pár minút na tomto prístroji je ako pravidelné cvičenie v posilňovni.

V centre diania Tour de France

Nie len to musia byť dôvody na obnovenie vašej cyklistickej sezóny. K dispozícií máte široké otvorené cesty, čerstvý vzduch a krásne scenérie, ktoré na vás čakajú, ak sa vydáte spoznávať svet na dvoch kolesách. Urobte si malý výlet, ktorý môže byť prípravou na zaujímavý zájazd na cyklistické Tour de France. Takáto udalosť sa koná raz za rok a prebieha v niekoľkých etapách. Exkluzívny zážitok z tohto podujatia si po dôkladnej príprave môžete vyskúšať. Stačí si vybrať z vhodnej ponuky a termínov a vycestovať za dobrodružstvom.

Tour de France si môžeme preložiť doslova, ako okružnú jazdu (po Francúzsku). Ako sme už spomínali tieto preteky sa konajú v rôznych etapách a účastníkmi sú profesionálni cyklisti. Väčšinou sa konajú v letných mesiacoch, kedy počasie nie je až tak obmedzujúce. V priebehu troch týždňov medzi sebou závodia najúspešnejšie hviezdy z jednotlivých krajín.

Pôvodne sa preteky založili ako propagačné preteky novín L Auto v roku 1903. Spočiatku to boli nepretržité vytrvalostné závody, počas ktorých jazdci spali okolo ciest a mali zakázané prijímať cudziu pomoc. Ak by ste chceli zistiť, ako to funguje v súčasnosti, vydajte sa na exkluzívny zájazd priamo do Francúzska.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ